جاوید ایرانیان businessman pointing graphs symbols 1232 917 626x400 1 طراحی برنامه کسب و کار (بیزینس پلن و بیرینس مدل ) BP    Image of businessman pointing graphs symbols 1232 917 626x400 1

اهمیت نوشتن برنامه کسب و کار برای کسب و کارهای کوچک(بیزینس پلن کمک می کند به شما برای راه اندازی کسب و کارتان)برنامه کاری شما یا بیزینس پلن پایه و اساس شروع کسب و کار شماست.برای جمع آوری سرمایه و رشد کسب و کارتان شما باید یک برنامه تجاری بنویسید. هر سرمایه گذاری قبل از اینکه به شما مبلغی بابت سرمایه گذاری پرداخت نماید از شما می خواهد که طرح تجاری خود را به وضوح برای او نمایش دهید.

برای نوشتن بیزینس پلن شما باید گام‌های مختلفی بردارید. این قدم ها عبارتند از:

1.باید برنامه های تجاری خود را تجسم کنید.

2.نقشه راه بکشید و برنامه ریزی کنید.

3.اهداف و بودجه تجاری را تعیین کنید .

4. نقاط عطف را ردیابی کنید و برنامه ریزی تجاری خود را متمرکز نمایید.

قالب سنتی برنامه کسب و کار یا بیزینس پلن شامل خلاصه اجرایی، شرح شرکت، تحلیل بازار ،مشخصات سازمان و مدیریت، خدمات/محصول و بازاریابی می باشد. با توجه به مطالب فوق شما باید یا بیاموزید که چگونه یک طرح کسب و کار را به سرعت و کارآمد بنویسید یا باید از مشاورانی که در این زمینه خبره بوده و رزومه های قابل قبولی دارند استفاده کنید. مشاوران ما در شرکت جاوید ایرانیان به شما در نوشتن یک بیزینس پلن (طرح کسب و کار )موفق که قابل دفاع برای اخذ سرمایه گذار باشد کمک می کنند. همچنین تیم ما توانایی نوشتن مارکتینگ پلن و بیزینس مدل جهت امکان سنجی انجام پروژه از نظر مالی و سودآوری آن را دارا می باشند. شما  با داشتن چنین برنامه‌ کسب و کاری قطعاً از ضرر و زیان های بعدی جلوگیری کرده و برنامه مدونی را پیش روی خود خواهید داشت. این برنامه گام های بعدی  پروژه را به شما نشان خواهد داد.